Jak działa krem pharmaceris z kwasem mgdałowym?

pharmaceris krem z kwasem migdałowym 10Trądzik to problem, z którym obecnie zmagają się nie tylko nastolatkowie, ale również osoby dorosłe. Wypryski, zaskórniki oraz nadmiernie przetłuszczająca się skóra to dolegliwości, z którymi można w bardzo skuteczny sposób walczyć, stosując w tym celu odpowiednio dobrane kosmetyki. Bardzo ważny jest w tym przypadku krem, a najlepiej sprawdzi się pharmaceris krem z kwasem migdałowym 10. Co jednak warto wiedzieć o tym produkcie?

Wskazania do stosowania

Krem pharmaceris z kwasem migdałowym 10 przeznaczony jest do pielęgnacji skóry trądzikowej (https://byhealth.pl/eris-pharmaceris-t-sebo-almond-peel-10-krem-peelingujacy-ii-stopien-zluszczania), a także tej, która pokryta jest nieestetycznie wyglądającymi przebarwieniami. Może być stosowany przez cały rok, jednak latem należy dodatkowo używać kremu z filtrem UV, ponieważ kwas migdałowy jest wrażliwy na działanie promieni słonecznych.

Działanie kremu

Krem pomaga wyregulować produkcję sebum, dogłębnie oczyszcza i odblokowuje pory, a także przyspiesza proces regeneracji skóry. Jego regularne użycie pomaga ponadto zminimalizować ryzyko pojawienia się szpecących blizn oraz skórnych przebarwień, które bardzo często pojawiają się na pokrytej trądzikiem skórze.

Jak należy stosować krem?

Krem należy nakładać na dobrze oczyszczoną skórę, omijając oczywiście okolice oczu oraz ust.